navigate back to services icon

всі послуги

Адвокат у сімейних справах

Суперечки в сімейному житті – це завжди складно, емоційно та болісно. Розірвання шлюбу, стягнення аліментів, визначення графіку спілкування з дитиною – все це може стати справжнім випробуванням. Я розумію, як важливо для вас у цій складній ситуації отримати кваліфіковану юридичну допомогу. Тому зі свого боку зроблю все можливе для захисту ваших прав та інтересів, допоможу знайти вихід з будь-якої сімейної ситуації та зберегти мир та спокій у вашому житті.

Залишити заявку

Які послуги я надаю

Одна з моїх спеціалізацій — сімейні справи. Як досвідчений сімейний адвокат, допоможу вам у вирішенні будь-яких сімейних проблем:

  • Розірвання шлюбу. Допоможу розірвати шлюб, навіть без присутності сторін. Складу шлюбний договір, який захистить ваші права. Подбаю про поділ майна та визначення місця проживання дітей.

  • Стягнення аліментів. Допоможу стягнути аліменти на дитину, проведу розрахунок суми аліментів та контролюватиму чи регулярно надходять виплати.

  • Визначення графіку спілкування з дитиною: Допоможу скласти графік спілкування з дитиною, який буде максимально комфортним для мого клієнта та дітей. Відстоюватиму ваші права як батька/матері.

І це не все, крім того, допоможу у вирішенні будь-яких інших сімейних спорів, включаючи спори про виховання дітей, визнання батьківства, позбавлення батьківських прав і тому подібне.

10

років досвіду

100+

виграних справ

150+

поданих апеляцій

95%

успішних справ

Як я працюю

Першим кроком буде наше спілкування — телефоном або реальна зустріч. Я уважно вислухаю вас, щоб зрозуміти суть проблеми. Далі вивчу всі наявні документи, пов'язані зі справою, проведу правовий аналіз ситуації та визначу можливі шляхи її вирішення. На основі наданої інформації розроблю план дій. Ми обговоримо можливі варіанти та ризики, щоб ви чітко уявляли план дій та могли прогнозувати результат.

Я буду активно діяти, щоб захистити Ваші права та інтереси. Представлятиму Вас у суді, готуватиму документи, вестиму переговори. Ви будете завжди в курсі всіх подій та будете мати можливість впливати на хід справи.

Я не гарантую 100% позитивний результат, але моя мета — максимально вигідне для вас вирішення. Тож зі свого боку зроблю все можливе, звісно в рамках закону, щоб ви отримали бажаний результат.

Чому варто звернутися до мене?

scales icon

Знайдемо компроміси та врегулюємо сімейні спори в досудовому порядку.

hummer icon

Розірвемо шлюб на вигідних для вас умовах, навіть без присутності сторін.

court icon

Захистимо ваших дітей від емоційних травм під час сімейних конфліктів.

Наша співпраця складатиметься з таких етапів:

document icon

Заповнення форми

Заповніть форму, або телефонуйте за номером +38 (098)740-15-06

phone consulting icon

Консультація

Я ознайомлюся з вашою справою та розроблю попередній план дій

shadow icon

Вирішення проблеми

На цьому етапі я буду постійно на зв'язку з вами та надавати інформацію та звіти про хід справи.

arrow icon for decoration

Звʼяжіться з нами

Для мене найважливіше в роботі з Вами – виграти у нашій спільній справі

Пошта

kononchuk.zoriana@gmail.com

Номер телефону

+38 (098)740-15-06

copy icon
Заповніть форму і ми зв’яжемось з вами